HayatArkadasiKarim 1.0

HayatArkadasiKarim 1.0 programı hakkında genel sorun bildirimi: 

Program destek birimine,  

Geçen yıl KizArkadas 0.0.1 Beta‘dan HayatArkadasiKarim 1.0 programına geçiş yaptım. Öncelikle yeni özellikler ile ilgili herhangi bir dokümantasyona rastlamadım ve tüm yenilikleri kendim keşfetmeye çalışmama rağmen, bilgisayarım sürekli mavi ekrana düşüyor. Bir yıldır programı ısrarla kullanmaya çalışıyorum. Artık olmuyor, yapamıyorum. HayatArkadasiKarim 1.0 programından nasıl kurtulabilirim? 

Örneğin, HayatArkadasiKarim 1.0 kurulum sonrası açılışta tüm programlardan önce başlayarak, diğer sistem aktivitelerini kontrol etmeye başladı. HeryereGit 10.3 ve Kacamak 2.5 kilitleniyor! Arka planda DirDir 7.6SacimiSupurgeEttim 9.0, AllahBelaniVersin 1.1 ve BuAksamOlmaz 8.0 sürekli çalışıyor. Programın çalışmasına müdahale edemediğim gibi, sürekli bilgisayarı kapatıp açmak zorunda kalıyorum! Ayrıca, yeni HayatArkadasiKarim 1.0 programı arka plandaki tüm işlevleri kullandığından sistem kaynakları tükendi ve disk alanı yetersiz uyarısı almaya başladım. 

HayatArkadasiKarim 1.0 ı kaldırıp KizArkadas 0.0.1 Beta programını geri yüklemek istiyorum. Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim. 

Son Kullanıcı: Levent ÖZEN 

Program destek birimi yanıtı: 

Sevgili damat, pardon kullanıcı, 

Bu konu ilgili pek çok şikayet almamıza rağmen bu genel hatayı düzeltemedik! 

KizArkadas 0.0.1 Beta‘dan HayatArkadasiKarim 1.0 programına geçiş yapan her erkek bu tür sorunları yaşamakta. Bu tür sorunlarla karşılaşabileceğinizi EvlilikSozlesmesi.txt size bildirmiştik. 

HayatArkadasiKarim 1.0‘ın sisteminize pek çok işlevsellik ve eğlence katacağını düşünüyoruzHayatArkadasiKarim 1.0 sıradan bir program olmayıp aslında yeni bir işletim sistemidir. KizArkadas 0.0.1 Beta‘dan, HayatArkadasiKarim 1.0 ‘a yükseltmesi ile tüm eski alışkanlıklarınızı unutmanız gerekmekte! Teorik olarak KizArkadas 0.0.1 Beta‘da bulunan işlevselliğin ve eğlencenin bu işletim sisteminde de çalışması gerekmektedir. 

HayatArkadasiKarim 1.0 sistemden kaldırılması sistem kaynaklarının kaybına neden olacaktır. Ayrıca KizArkadas 0.0.1 Beta programı doğru çalışmayacak, hatalar verecektir. Çözüm olarak size KizArkadas 2.0.1 ya da HayatArkadaşımKarım 2.0 ı önerebiliriz. Bu yeni programlara geçseniz bile arka planda HayatArkadaşımKarım 1.0 yine çalışmaya devam edecek, yükleyeceğiniz tüm programların performansını etkileyecektir. 

UYARIHayatArkadasiKarim 1.0 kurulduktan sonra kaldırmayı, silmeyi ya da eski program geri dönüşü denemeyin! 

Sistem Destek Uzmanı: Kaynana 

[wmis posttype=”post” poststatus=”publish” postperpage=”12″ postorder=”DESC” postorderby=”date” columns=”2″ nomoreposts=”bitti :(” showimage=”1″ thumbsize=”mh-magazine-content” showtitle=”1″ showdate=”1″ showexcerpt=”1″ showreadmore=”0″ openinnewtab=”1″]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*