HayatArkadasiKarim 1.0

HayatArkadasiKarim 1.0 programı hakkında genel sorun bildirimi: 

Program destek birimine,  

Geçen yıl KizArkadas 0.0.1 Beta‘dan HayatArkadasiKarim 1.0 programına geçiş yaptım. Öncelikle yeni özellikler ile ilgili herhangi bir dokümantasyona rastlamadım ve tüm yenilikleri kendim keşfetmeye çalışmama rağmen, bilgisayarım sürekli mavi ekrana düşüyor. Bir yıldır programı ısrarla kullanmaya çalışıyorum. Artık olmuyor, yapamıyorum. HayatArkadasiKarim 1.0 programından nasıl kurtulabilirim? 

Örneğin, HayatArkadasiKarim 1.0 kurulum sonrası açılışta tüm programlardan önce başlayarak, diğer sistem aktivitelerini kontrol etmeye başladı. HeryereGit 10.3 ve Kacamak 2.5 kilitleniyor! Arka planda DirDir 7.6SacimiSupurgeEttim 9.0, AllahBelaniVersin 1.1 ve BuAksamOlmaz 8.0 sürekli çalışıyor. Programın çalışmasına müdahale edemediğim gibi, sürekli bilgisayarı kapatıp açmak zorunda kalıyorum! Ayrıca, yeni HayatArkadasiKarim 1.0 programı arka plandaki tüm işlevleri kullandığından sistem kaynakları tükendi ve disk alanı yetersiz uyarısı almaya başladım. 

HayatArkadasiKarim 1.0 ı kaldırıp KizArkadas 0.0.1 Beta programını geri yüklemek istiyorum. Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim. 

Son Kullanıcı: Levent ÖZEN 

Program destek birimi yanıtı: 

Sevgili damat, pardon kullanıcı, 

Bu konu ilgili pek çok şikayet almamıza rağmen bu genel hatayı düzeltemedik! 

KizArkadas 0.0.1 Beta‘dan HayatArkadasiKarim 1.0 programına geçiş yapan her erkek bu tür sorunları yaşamakta. Bu tür sorunlarla karşılaşabileceğinizi EvlilikSozlesmesi.txt size bildirmiştik. 

HayatArkadasiKarim 1.0‘ın sisteminize pek çok işlevsellik ve eğlence katacağını düşünüyoruzHayatArkadasiKarim 1.0 sıradan bir program olmayıp aslında yeni bir işletim sistemidir. KizArkadas 0.0.1 Beta‘dan, HayatArkadasiKarim 1.0 ‘a yükseltmesi ile tüm eski alışkanlıklarınızı unutmanız gerekmekte! Teorik olarak KizArkadas 0.0.1 Beta‘da bulunan işlevselliğin ve eğlencenin bu işletim sisteminde de çalışması gerekmektedir. 

HayatArkadasiKarim 1.0 sistemden kaldırılması sistem kaynaklarının kaybına neden olacaktır. Ayrıca KizArkadas 0.0.1 Beta programı doğru çalışmayacak, hatalar verecektir. Çözüm olarak size KizArkadas 2.0.1 ya da HayatArkadaşımKarım 2.0 ı önerebiliriz. Bu yeni programlara geçseniz bile arka planda HayatArkadaşımKarım 1.0 yine çalışmaya devam edecek, yükleyeceğiniz tüm programların performansını etkileyecektir. 

UYARIHayatArkadasiKarim 1.0 kurulduktan sonra kaldırmayı, silmeyi ya da eski program geri dönüşü denemeyin! 

Sistem Destek Uzmanı: Kaynana 

Yaşam

31 Mar, 2021
Levent Özen ve Levent Elmastaş

Double Levent Power

Neredeyse 20 yıllık değerli dostum Levent Elmastaş, Ankara’ya gittiğimde seni görmeden gitmek olmazdı. Beraberce daha bir sürü güzel projeye imza atacağız. İyiki seni tanımışım ve iyiki varsın Levo.

20 Mar, 2021
TroyBoats

TroyBoats Temellerini Attık

Demiryolları, havayolları, karayolları derken denize el atmak olmazdı. Bizde TroyBoats markası altında ilk motoryatımızın siparişini geçtik. İmalatına başlanan ilk yatımız 7 metre boyunda ve 100 beygir gücünde olacak. Amerika Florida Lobster tasarımına sahip olan ilk [...]

10 Ara, 2020
Levent Özen - Drone Ehliyeti

Drone Ehliyetimi Aldım

Drone ya da diğer adıyla insansız hava aracı İHA uçurmak için ehliyete ihtiyacınız olduğunu biliyorsunuz değil mi? Ben bilmiyordum ama öğrenince hemen başvurup aldım. Hem İHA0 hem de İHA1 Drone ehliyeti aldım. Şimdi sıra geldi [...]

02 Eki, 2020
27 Yıl Sonra ODTÜ Fizik Arkadaşımı Yeniden Buldum

27 Yıl Sonra ODTÜ Fizik Arkadaşımı Yeniden Buldum

Eve akşamüstü dönerken, bahçede bana doğru yürüyen kişiyi görünce gözlerime inanamadım. ODTÜ Fizik arkadaşım Hasan yine aynı beyaz saçlarıyla karşımdaydı. Gerçi ilk bakışta o beni tanımadı ama maskemi çıkarınca “Aaa Levent” diye ufak bir çığlıkta [...]

İlk yorum yapan olun

Yorumunuz