Kredi Notu 1 Ayda Ne Kadar Artar?

Kredi Notu
Kredi Notu

Kredi notu günümüzde en önemli parametrelerden biri haline geldi. Çok sayıda kişi ekonomik anlamda zorlandığı dönemlerde  bankalara kredili ürün kullanmak için başvuru yapıyor. Bankalar ise bu başvuruları değerlendirirken bazı hususları göz önünde bulunduruyor. Bankalar tarafından uygulanan kriterler arasında en önemli olanı kuşkusuz kredi puanıdır. İşte bu nedenle kredi notu öğrenme işlemleri konusunda araştırma yapanların sayısı da artıyor.

Herhangi bir bankaya gayet düşük bir meblağda kredili ürün kullanmak için başvuru yapabilirsiniz. Ancak buna karşın başvurunuz banka tarafından reddedilebilir. Nedenini öğrenmek için uzun uğraşlar vermenize aslında hiç gerek yok. Yapmanız gereken sadece rotanızı kredi puanına çevirmeniz olmalıdır. Eğer kredi notunuzu yükseltmeyi başarırsanız ve sonrasında bankalara kredili ürün başvurusunda bulunursanız başvurunuzun kabul edilme olasılığı çok daha yüksek olacaktır.

Kredi Puanını Yükseltmek İçin Ne Yapmalı?

Kredi puanını yükseltmek için ne yapmanız gerektiği konusunda bilgi vermeden önce 1 ayda kredi notunun 100 – 150 kadar  yükselmesini sağlayabileceğinizi belirtelim. Bilindiği gibi kredi notu 1 – 1900 arasındadır ve 1900’e ne kadar yakınsa notunuz da o kadar yüksek demektir. Sadece basit bir kaç değişiklik yaparak kredi notunuzun  1 ayda bu kadar yükselmesini sağlamanız oldukça zor! Bu konuda profesyonellerden yardım almanız gerekiyor. Findeks internet sitesine tıklamanız durumunda not danışmanım hizmeti hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bu hizmet kapsamında kişinin tüm ekonomik durumu, gelir ve gider dengesi, hesap ve limit durumu uzmanlar tarafından masaya yatırılıyor. Sonrasında kişinin kredi notunun yükselmesi için ne yapılması gerektiği belirleniyor. Ardından not danışmanım hizmetinden faydalanmak isteyenlere bu bilgiler getiriyor. Size yapılan uyarıları ve önerileri dikkate almanız durumunda kredi notunuzun hızlı bir şekilde yükselmesini sağlayabilirsiniz.

Kredi notunuzun yükselmesinin ardından bankaya kredili ürün başvurusunda bulunmanız çok daha akılcı bir tercih olacaktır. Çünkü bu durumda banka tarafından başvurunuzun onaylanması ihtimali çok daha yüksek olur. Findeks internet sitesinde kredi puanları ve kredi puanını yükseltmek için yapılması gerekenler gibi konularda daha detaylı bilgiler yer alıyor. Bu bilgileri de mutlaka dikkatlice gözden geçirin.

[wmis posttype=”post” poststatus=”publish” postperpage=”12″ postorder=”DESC” postorderby=”date” columns=”2″ nomoreposts=”bitti :(” showimage=”1″ thumbsize=”mh-magazine-content” showtitle=”1″ showdate=”1″ showexcerpt=”1″ showreadmore=”0″ openinnewtab=”1″]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*