WhatsApp Durumu Ne İşe Yarar?

Whatsapp Durumu
Whatsapp Durumu

Facebook Instagram ya da Snapchat gibi uygulamalarının yanı sıra WhatsApp da oldukça popüler bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde rehberdeki kişilerle rahatça mesajlaşabilir. Diğer uygulamalarda olduğu gibi WhatsApp’tan sürekli yenilikler olmaktadır. Yapılan yeni güncellemeler sayesinde çok güzel özellikler kullanıcıların hizmetine sunulur.

Bunlardan bir tanesi de durum özelliğidir. Bu özellik sayesinde çok beğenilen sözler durum alanında paylaşılabilir. Paylaşılan durumlar başkaları tarafından da görülebilir. 24 saatlik olan bu özellik sayesinde, kullanıcı kendi profilinde video, fotoğraf, metin ya da GİF paylaşabilir. Bir kişinin durumunun görülebilmesi için o kişinin telefonda kayıtlı olması gerekir. Bu şekilde WhatsApp durum sözleri görülebilir.

Beğenilen WhatsApp Durumları Nasıl İndirilir?

Kullanıcılar bazı durumlarda paylaşılan durumları çok beğenip indirmek ister. Bunun için ise indirme yöntemlerinden herhangi birinin kullanılması gerekir. Snapchat ya da İnstagram üzerinden esinlenerek getirilen bu özellik, çok fazla kişi tarafından kullanılır. Beğendiğiniz WhatsApp durumunu indirebilmek için alternatiflere başvurabilirsiniz. İlk olarak ekran görüntüsü alma yöntemini kullanabilirsiniz.

Ekran görüntüsü alınan durum daha sonra kullanılabilir. Hatta isteğe göre içeriğe ekleme ya da çıkarmalar da yapılabilir. Bunun için uygulamalarda kullanılabilir. En basit yöntem budur. Ekran görüntüsü alma özelliği olan bir telefon yoksa marketlerden alınacak uygulamalarda kullanılabilir. Telefon marketleri bu konuda çok fazla seçenek bulundurur. Bu uygulamalarda durum sözleri için kullanılabilir.

İndirilen WhatsApp Durumları Paylaşılabilir Mi?

WhatsApp’tan paylaşılan durumlar eğlenceli ya da hüzünlü sözlerden oluşabilir. Hatta bazıları bu durumları rehberindekilere mesaj vermek amacıyla da kullanabilir. WhatsApp durumları paylaşıldıktan bir süre sonra kaybolur. Kaybolmadan önce kaydederek ya da indirerek galeride kalması sağlanabilir. Daha sonra bu durumlar isteğe göre paylaşılabilir. Paylaşıldıktan sonra kaldırılmak istenirse kaldırılabilme imkânı da vardır. Kaybolması için beklemeye gerek yoktur. WhatsApp durumlarını telefon galerisinde bir klasör oluşturarak saklayabilirsiniz. Bu durum sözleri daha sonra WhatsApp’tan ya da farklı platformlarda paylaşabilirsiniz. Profilde paylaşmadan direk başkalarına da atabilirsiniz. Kendiniz silmediğiniz sürece indirdiğiniz

WhatsApp durumları kaybolmazlar. igrus aracılığıyla en beğendiğiniz WhatsApp sözlerini alabilir ve kendi WhatsApp’ınızda paylaşabilirsiniz.

Kaynak : https://www.igrus.com/whatsapp-durum-sozleri-ve-indirme-yontemleri/

[wmis posttype=”post” poststatus=”publish” postperpage=”12″ postorder=”DESC” postorderby=”date” columns=”2″ nomoreposts=”bitti :(” showimage=”1″ thumbsize=”mh-magazine-content” showtitle=”1″ showdate=”1″ showexcerpt=”1″ showreadmore=”0″ openinnewtab=”1″]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*