Doğduğum Gün

Levent Özen Doğum
Levent Özen Doğum

5 Ekim 1969 Pazar günü saat 09:30 civarında dünyaya Ankara’da doğmuşum. Annem ve babamın ilk çocukları olduğum için oldukça, büyük heyecan yaşadıklarını düşünüyorum.

1389 Hicri yılı Recep 23
1385 Rumi yılı Eylül 22

İşte bazı gazete başlıkları

Milliyet: Gençlere Silah Satan Çete Bulundu
Günaydın: Seçin Sistemi AP’yi İktidara Geliyor

Doğum Haritam

Levent Özen Doğum Haritası

Levent Özen Doğum Haritası

GezegenBoylamEv no
Güneş11 Terazi 53′ 02″   11
Ay02 Aslan 01′ 18″     9
Merkür00 Terazi 42′ 12″ R   10
Venüs14 Başak 51′ 32″   10
Mars08 Oğlak 56′ 42″     2
Jüpiter15 Terazi 25′ 12″   11
Satürn07 Boğa 16′ 47″ R     6
Uranüs04 Terazi 53′ 08″   10
Neptün26 Akrep 49′ 43″     1
Plüto25 Başak 33′ 56″   10
Chiron04 Koç 15′ 35″ R     4
Lilith22 Yengeç 59′ 09″     8
True Node20 Balık 58′ 19″     4
P. of Fortune14 Başak 56′ 11″   10
Vertex09 Yengeç 03′ 36″     8
EvlerBoylam
Yükselen24 Akrep 47′ 55″
Ev 225 Yay 26′ 26″
Ev 301 Kova 03′ 15″
Ev 407 Balık 28′ 26″
Ev 508 Koç 54′ 21″
Ev 604 Boğa 03′ 53″
Ev 724 Boğa 47′ 55″
Ev 825 İkizler 26′ 26″
Ev 901 Aslan 03′ 15″
MC (Midheaven)07 Başak 28′ 26″
Ev 1108 Terazi 54′ 21″
Ev 1204 Akrep 03′ 53″

DOĞUM HARİTAM

Astroloji gezegenlerin insan üzerindeki etkilerini inceleyen bir bilimdir.Fal değildir.İnsanın kim olduğu nereden geldiği ve nereye gittiğini öğrenmenin en iyi metodudur.Astroloji karakteri gözler önüne serer ve karakterde kaderi.Eğer bir insan karakterini değiştirebilirse, kaderini de değiştirebilir.Astrolojinin genel kullanım amacı karakter analizi ,mesleki rehberlik ve hastalık eğilimleridir.Anne ve babaya çocuklarını nasıl yetiştireceklerinin ipuçlarını verir.İnsanlar arasındaki uyumu gözler önüne serer.

Gezegenlerden mesaj almanın 3 temel faktörü vardır.. Evler, burçlar ve gezegenler.Her ev hayatımızın bir bölümünü temsil eder.Burçların evlere olan yerleşimi bizim temel huylarımızı ve hayata karşı tutumumuzu gösterir. Ve gezegenler ise evlere ve burçlara hareketleriyle bize birer mesaj getirirler.Bizlere gelişmek için gerekli olan fırsatları sunarlar.Gezegenleri bir oyunun oyuncuları olarak kabul edin.Burçlar ise her oyuncunun karakterini temsil eder. Evler ise oyunun varyasyonlarını temsil eder.Her gezegenin bir karakter enerjisi vardır. Bu enerjinin ortaya çıkabilmesi gezegenler diğer gezegenlerle yaptığı açılarla olur.

Doğum haritanızı okumadan önce son sözlerimiz şunlardır.Bu doğum haritası sadece eğilimleri gösterir.Eğilimlerin farkında olarak onları lehimize çevirebiliriz. Tek ihtiyacımız olan gereken yerde gerekli iradeyi ortaya koymaktır.

YÜKSELEN BURCUNUZ

Yükselen burcunuz karakter özellikleri ve yaşamda başkaları ile yarışmakta kullanılan yeteneklerimizi tanımlar. Ben’i oluşturur ve bize birey özelliklerini verir. Başka insanlardan farklılığı ve toplumdan özgürlüğümüzü gösterir.İnsanlar bizi yükselen burcumuzla görürler ve bizde dünyayı yükselen burcumuz ile görürüz.

Yükselen Burcunuz Akrep

İnatçı, bildiğinden şaşmayan, dayanıklı ve istediğini en sonunda elde eden birisiniz. Bazen sizin için renkler ya beyaz ya da siyahtır ! Kıskanç, hatta kinci birisiniz. Hedefiniz her şeyde derinleşmek ve sonunda zirveye ulaşmaktır. Ama her şey olursa olur diye kabul edilemez o da başka tabi !Siz başkalarının göremediği çok farklı ve gizli noktaları görebilirsiniz. Bunları birbiri ile bağdaştırıp başka boyutlar elde edebilirsiniz. Analiz etmek, araştırmak sizi farklı noktalara taşır. Asla elindeki ile yetinmeyen birisi olursunuz. Hangi konuyu ve hangi alanı seçerseniz seçin sonunda başarıyı yakalayacaksınız. zaten başarılı olmak isteği sizde tam bir hırs kasırgası şeklindedir. Ancak, bu kasırga terse dönüp size de zarar verebilir

BURÇLAR HANGİ GEZEGENLERDE

Gezegenler taşıdıkları enerjileri farklı yollarla ortaya koyarlar.Bir oyunun aktörler gibidirler.Burçlar ise gezegen enerjilerinin yollarını tanımlar.Motivasyonu ve aktörlerin rollerini gösterirler.

Güneş Terazi Burcunda (Burcunuz Terazi)

Olumlu Özellikleri: Güzellik, güzel sanatlara yetenekli. Sevimlilik. Uyumluluk. Zarafet. Romantik. Diplomatik. İncelik. Çekicilik. İdealist. Tarafsız. İyi niyetli. İyi ortak. İyi siyasetçi. Kreatif ve alımlı. Akıllı. Olumsuz Özellikleri: Kararsız. Alıngan. Hafiflik. Değişkenlik. Flörtçü. Dengesizlik. Aldatabilir oluşu. Tembellik. Çabuk fikir değiştirme. Tesir altında kalmak.

Ay Aslan Burcunda

İlişkilerinizde sıcakkanlı, cömert ve sevecensiniz. Sevdiklerinize karşı büyük bir adanmışlık ve sadakat duyuyorsunuz. Kral veya kraliçe gibi itibar edilmek, saygı görmek istiyorsunuz. Gurur duyabileceğiniz bir eşi istiyorsunuz ve buna da ihtiyacınız var ayrıca gururunuz da sizin için oldukça önemli. Tanınmak ve takdir edilmek sizin için oldukça önemli. Önemsenmediğiniz veya kendinizi öyle hissettiğiniz zaman gururunuz incinebiliyor. Duygusal oyunları ve yalancılığı sevmiyorsunuz. Popüler, cömert, sadık, hırslı birisiniz ve güçlü bir yaratıcılıkla desteklenmiş liderlik yeteneklerine sahipsiniz. Yaşamınızdaki olayları ve hislerinizi dramatize ediyorsunuz. Fakat öte yandan egoist, bencil ve kalp kırıcı olabiliyorsunuz.

Merkür Terazi Burcunda

En iyi yeteneklerinizden biri bir meselenin bütününü görebilmek, anlaşabilmek ve (taraflar arasında) uyum ve denge getirebilmektir. Diplomatik, adil, mantıklı ve sosyal açıdan oldukça maharetlisiniz. Her türlü/gruptan insanla iyi çalışıyorsunuz. Objektif birisiniz ve duygularınız çok kuvvetli olmasa bile sizden mükemmel bir yargıç veya sosyal ilişkiler danışmanı olabilir. Adil davranmak ve olmak konusunda ısrarcısınız ve her durumda denge ve huzuru arıyorsunuz. Estetik hassasiyetleriniz sizin sanatsal veya kültürel faaliyetlerde bulunmanızı, yer almanızı sağlıyor. Israrcı, rasyonel ve sanata duyarlı birisiniz. Esnek birisiniz ve bir meseleyi çok taraflı dinlemeyi tercih ediyorsunuz. Düşünme yapınız olguları, nesneleri karşılaştırmak ve benzerlikleri, paralellikleri bulmak üzerine kurulmuş özellikle en iyi olduğunuz konulardan birisi de bu.

Venüs Başak Burcunda

İş konusundaki başarıyı aşkta gösteremez, aşk ve evlilikte düşlediğini bulamaz. Çünkü çok eleştirici, kusur bulucudur… Romantik duygulardan ziyade, işlerliği olan bir sevgi arar. Yanındaki kişi deyamlı bakımlı ve temiz olmalıdır. Bu tipler kendi kendilerini severler. Sık sık aynaya bakarlar. Kusursuz olmağa dikkat eder. Saygılı davrandığı için saygı görür. Tuhaf ve farklı konularda titizlikleri vardır. Çok güzel rol ve taklit yapar. Ahlaki değerlere uymayan görüş ve davranışları başkalarına ters düşebilir.

Mars Oğlak Burcunda

Amaçlarını ve hedeflerini iyi belirleyip, yılmadan ona ulaşmak için çabalar. Kararlılığı sayesinde yavaş ama emin ilerler. Kendi koydukları kurallar doğrultusunda yurürler. Sessizce insanları kontrolleri altında tutup yönetmeye çalışırlar… Maddi değerler ön plandadır. Çok iyi düşunüp, çok iyi plan yapar ve kendini tek bir konuya kilitleyerek çalışabilir. Bu başarıya ulaşmada çok önemlidir. İnsanlara güvenmez, kimseyle fazla samimi olmak istemez. Yöneticilik için iyi bir konumdur.

Jüpiter Terazi Burcunda

Filozof, sempatik ve arkadaş canlısı birisiniz. Sınırlarınızı genişletiyorsunuz ve kendinizi olan güveniniz ve etrafınızdakiler tarafından beğenilmeniz sebebiyle biraz daha büyüyorsunuz(olgunlaşıyorsunuz). Etrafınızdaki kişileri daha fazla çaba sarf etmeleri konusunda cesaretlendiriyorsunuz. Güzel şeylere, sanata ve müziğe duyduğunuz güzel bir sevgi var. Fakat öte yandan kendinize düşkün, savurgan olabilmekle birlikte sosyal statünüzü ve hayat kalitenizi evlenerek yükseltme derdindesiniz bunun yerine gerçekten sevgiye dayanan bir birliktelik kurmayı denemelisiniz. Evliliklerin mutluluktan çok başarı vaat ettiklerini ispat etmek gibi eğilimleriniz, yönelimleriniz olabilir. Partnerinizin savurganlıkları ve aşırıya kaçabilen zevkleri yüzünden de masrafa girebilirsiniz.

Satürn Boğa Burcunda

Hedeflerinizi gerçekleştirmekte oldukça ısrarcısınız. Maddi şeylerle ve onları kesin suretle elde etmeye o kadar odaklanmışsınız ki en ufak belirsizliklerden bile kimi zaman fazlasıyla ürküyorsunuz. Maddiyata ve sahip olmayı istediğiniz şeylere o kadar odaklanmışsınız ki yarın ne olacak korkusuyla bugünün tadını çıkaramamaktasınız. Ama öte yandan hayatın bu kadar acımasız olduğunu düşünmemeli, kemerlerinizi biraz gevşetmeli rahatlamalısınız. İyi tarafından bakacak olursak hayata ve önünüze çıkabilecek zorluklara karşı hazırlıklısınız, etrafınızdaki insanlar başarısızlığı tadarken siz organizasyon yetenekleriniz, kararlılığınız, azim ve sabrınız sayesinde başarılara koşmaktasınız. Hislerinizde oldukça ciddi ve dürüstsünüz, sizin için bağlılık ve sadakat oldukça önemli fakat size yanlış yapanları kolay kolay affetmiyorsunuz.

GEZEGENLERİN EVLERDEKİ KONUMLARI

Gezegenlerin sahip olduğu enerji bir çok değişken yolla ortaya çıkabilir.Evler ise bu enerjinin nasıl bir etki oluşturacağını gösterir.Eğer gezegenler bir oyunun aktörleri ise evler ise aktörlerin rollerini oynarkenki varyasyonlarını gösterir.

Güneş 11. evde

Hedeflerinize ulaşmak için gerekli ilham sizde var. Kendi tutkularınızı ve istekleriniz grubun dileklerinden üstün yere koyarsınız.Kendi istekleriniz grup için en iyi olduğunu düşünürsünüz. Sevilen ve aranılan bir kişi olmanız yanında genellikle grup içinde önder konumda olursunuz. Arkadaşlıklar dostluklar ve beraberlikler sizin için önemlidir. Zaman zaman yorumsuz, peşinen yargılarsınız.

Ay 9. evde

Dini, ahlaki değerlere saygılıdır. Bunlara yaklaşımı akılcı yoldan değil duygusal kökenlidir. Düşünsel, davranışsal ve ruhsal olarak serbestlik arar. Ay, baş ucu noktasına yakın ise, yaşamında duygular söz sahibi demektir. Duyguları kabarınca alaycı olur, sözlerinin nereye gittiğine bakmaz.

Merkür 10. evde

İş alanlarında, politikada, insan ilişkilerinde yaratıcı düşüncelerle dikkat çeker. Ancak destekleyici etkiler yoksa fikirleri uygulama alanına sokamayabilir.Edebi konuşmalarla insanları etkileme gücü vardır.

Venüs 10. evde

Bulunduğu ortamda, iş çevresinde sevilen, sayılan nazik birisiniz.Sanatsal bir dalda çalışmak istiyorsunuz fakat bunun yanında aslında meslek dalı ne olursa olsun güzellik, denge ve uyum sizin için önemlidir.Kendini yormadan çalışma teknikleri geliştirmek istiyorsunuz fakat dikkat etmelisiniz bu sizi tembelliğe sürükleyebilir.Hayatınızda Şöhretli ve kariyerli olmanız muhtemeldir.

Mars 2. evde

Kazanma konusunda iddialı, dikkafalı, inatçı bir kişisiniz.Aklına koyduğunu yapmak için engellerin üstüne gitmekten çekinmezsinizi.Çok kolay kazandığınız şeyleri çok kolay da kaybedebilirsiniz. Birşeyler vermek istediğinizde cömert sizden bir şey zorla istendiğinde ise çok cimri olabilirsiniz.Tasarruf etmeyi öğrenmelisiniz. Zor günlerde ihtiyacınız olacaktır.

Jüpiter 11. evde

Muhtemelen sizin her şeyi yapacak ve sizinde onlar için her şeyi yapacağınız bir çok arkadaşa sahipsiniz.Bu arkadaşlar bilgili, idealist ve beklide yapancı bir kültürden olabilir.Sosyal yaşam size hitap eder ve zaman zaman aşırı hoşgörülü ve aşırı israfınız sizi zor durumlara sokabilir.Popülersiniz bununla birlikte vefakar ve arkadaşlar arasında sözü geçen bir tipsiniz.Doğuştan büyük gruplara büyük aktiviteler organize etmeye yeteneklisiniz. Derneklerin, toplulukların güçlü bir destekleyicisisiniz.

Satürn 6.evde

Muhtemelen vitamin alımı ve egzersizler faydalı olabilir. Çok çalışkansınız. Düzenli, planlı programlı çalışarak başanlı olur. Sorumluluk almaktan kaçınmaz. Canını dişine takar çalışırsınız.Hassas değilisiniz zaman zaman istediklerinizi elde etme doğrultusunda kırıcı olabilirsiniz.Düşmanlıklarla karşılaşabilirsiniz.

Neptün 1. evde

Hassas, çekingen, duygusaldır. Çabuk etki alır ve hemen kabuğuna çekilmeğe hazırdır. Fazla baskı altında rahatlık veren maddelere sığınmaya meyleder. Son derece nazik ve kibardır. Kendisine de böyle davranılmasını ister. Hayal gücü ön sezileri kuvvetlidir. Şekillendirme, yaratıcılık, sanatsal veya edebi değiri olabilecek yapıtlar ortaya çıkarabilme yeteneği vardır. Madde ötesi güçlerin etkisinde kalabilir. Kendine acıma ve kendini aldatma görülür.

Plüto 10. evde

Ne yapacağı konusunda iyi karar verir. Seçtiği meslekte hırslıdır. Başarılı olmak için her imkanı kullanır. Doğru veya yanlış olmasına önem vermez. Sert etkiler yoksa insanlığa yararlı, yönlendirici, başarılı önder olur. Yenilikler getirir. Aksi halde acımasız, bencil, zorla dediklerini yaptıran bir diktatör olur. İyi veya kötü kendisinden bahsedilen tiplerdir. Mesleki kayıplara uğrayabilir. İşini tamamen kaybedip sıfırdan başlamak zorunda kalabilir. Vur değince öldüren tiplerdir.

GEZEGENLERİN BİRBİRİYLE KONUMLARI

Gezegenler taşıdıkları enerjileri farklı yollarla ortaya koyarlar.Bir oyunun aktörler gibidirler. Gezegenlerin birbiriyle konumları ise enerjinin harekete geçip geçmeyeceğini gösterir.

Güneş Mars ile uyumsuz

Başkalarının hakları yerine, kendi haklarınızı korumaya daha ilgilisiniz..Savaçı bir ruhunuz var çevrenizdekilerle rekabete bayılırsınız.Fakat nasıl iş birliği yapılacağını öğrenmeniz gerekiyor.Tutkularınız o kadar güçlü ki bazen bencil olabilir yada bazen kontrolünüzü kaybedebiliyorsunuz.Sizin için “özür dilerim” “beni affet” “hata bendeydi” demek o kadar zor ki.İyi bir enerjiniz var fakat bazen sabırsız hareket edebiliyorsunuz.İyice düşünmek sizin için faydalı olur.Asi bir yapınız var emirler almaktan nefret edersiniz.Çalıştığınız işyerinde bu tutumunuzu sürdürürseniz yöneticilerinizle problemler yaşayabilirsiniz.Ani sinirlenmeniz sizi bir çok zarara sürükler.Unutmayın öfkeyle kalkan zararla oturur.Eğer sahip olduğunuz enerjinizi doğru kullanmayı öğrenebilirseniz o zaman başarılarınızın limiti yoktur fakat bu disiplin, sabır, irade isteyen bir süreçtir.Sizde zorlukları yenecek güven mevcut.Sadece biraz kendinizi kontrol etmeyi öğrenmeniz gerekiyor.

Güneş Jüpiter ile harmanlanıyor

İyimserlik kendine güven ve cömertlik sizin özellikleriniz.İyi istekleriniz ,ve kibar doğanız sizi çevrenizde popüler bir kişi yapıyor.Planlarınızla fikirlerinizle öncü bir kişilik olduğunuza inanıyorsunuz.Hayatta başarılı olmayı istiyor ve en iyiyi arzuluyorsunuz ve genellikle de alıyorsunuz.Doğum haritanızdaki bu yerleşim size bol şans getirir. Bunun yanında şevki, maddi kazanımları ve kendiyle gurur duymayı da unutmayalım Bu yerleşim deki tek kötü yan savurgan olma eğiliminde olmanızdır.Bir de yanlış zamanda ortaya çıkabilen gurur ve egonuzdan söz edebiliriz.Seyahat etmeyi seviyorsunuz, muhtemelen fırsat da bulacaksınız.Size tavsiyemiz sadece birikimlerinizi akıllıca kullanmanız olacaktır

Güneş Uranüs ile harmanlanıyor

Yenilikçi, sıra dışı, yaratıcı bir kişiliksiniz.Zaman zaman kendinizi asi olarak da tanımlarsınız.Özgürlüklerinize çok düşkün olup asla size ne yapmanız gerektiğinizin söylenmesini istemezsiniz.Kendinizi kolayca başka insanlar istek ve ihtiyaçlarına göre adapte edemezsiniz.Kendinizi diğer insanlardan farklı hissedersiniz.Bazı insanlarda sizin başka bir gezegenden olduğunuzu düşünür.En azından zamanının ötesindesiniz.İlişkileriniz hiçbir durumda kontrol ve baskı altında olmak istemezsiniz.

Ay Merkür ile uyumlu

Mükemmel bir zihniniz var, yüzleri, adları, geçmiş olayları ayrıntılarıyla hatırlarsınız. Mükemmel bir konuşmacı ve öğretmensiniz.Anlatmak istediğiniz şeye duygularınızı ve kalbinizi koyarsınız.Bilgi edinmek ,bilgi paylaşmak sizin için önemlidir en son gelişmeleri öğrenmek için büyük bir efor sarf edersiniz. İnsanlar size bir şeyler danışmayı bir şeyler anlatmayı severler.Onların problemlerine saygı duyar ve onlara şevk ve güven aşılarsınız.İnsanlar size güvenir onları yargılamayacağınızı bilirler.Yapancı dilleri öğrenmeye yeteneğiniz vardır.Doğum haritanızdaki bu yerleşim siz güçlü bir yazarlık yeteneği de vermiştir.

Ay Satürn ile uyumsuz

Çok hırslısınız fakat asıl problem kendinizden şüphe etmenizdir.Kendinize ve kapasitenize yeteneklerinize güvenmezsiniz.İnsanların sizden hoşlanması için gerekli şeylerin sizde olmadığına inanmışsınız.Düşük bir özsaygı ve düşük bir kendine güveniniz var.Niçin bu kadar yoğun çalıştığınızın sebebi de aslında budur insanlara kendinizi kanıtlamak istiyorsunuz.Güvensizlik ve hata yapma korkusu ile dolusunuz.Sahip olduğunuz şeyleri kaybetme korkusu yaşarsınız.Yalnızsınız ve insanlara açılmakta zorlanırsınız. İnsanların güvenini satın alabileceğinizi düşünürsünüz.Fakat bunun en kolay yolu o güveni kazanmaktır.Ayrıca önce kendinizi sevmeden diğer insanların sizi sevemeyeceğini bilmeniz gerekir.Doğum haritanızdaki en güçlü yön hatalarınızdan ders çıkarmanızdır. Şuana kadar bir çok hata yaptınız.Sizin kurtuluşunuz bilginizdir.

Ay Uranüs ile uyumlu

Zihniniz; yenilikçi, atik, orijinal ve hayal gücünün yanı sıra iyi bir sezgiye sahiptir.Sanata da bilmede yeteneğiniz vardır. Astrolojiye, elektroniğe ve bilgisayara ilgi duyarsınız.. Hareketlerinizde oldukça özgür ve gayri ihtiyaridir. İnsanları gevşetmek ve oyuklarınsan çıkarmak için sık sık beklenmedik ve mizahi söylemlere başvurursunuz.Sürprizlere ve heyecana ve yeni olan her şeye bayılırsınız.Özgür hissetmeyi seversiniz.Hayatınızdaki sıra dışı deneyimler ani ve beklenmedik değişikleri beraberinde getirir.Bir çok orijinal fikir ve konseptiniz ve insanlar için çok yararlı olabilecek projeleriniz vardır.Duygusal patlamalarınızın kontrol edilmesi gerektiğinin farkında olun.

Ay Neptün ile uyumlu

Harika bir hayal gücünüz çok hassan ve sezgisi güçlü bir kişiliğiniz var. Kibar, romantik, sempatik ve sevecensiniz.İnsanların problemleri onları yargılamasan dinlersiniz.İdealistsiniz ve güzel sanatların bir dalında buna müzik ve dans da dahil başarılı olmayı çok arzularsınız.Çok yaratıcı ve duygusal olarak çok dengelisiniz.Yaşadığınız çevrenin güzelliği ve harmonisinin duygularınızın üzerinde güçlü etkileri vardır.Kendinizi düşünmez öncelikle çevrenizdeki yardıma muhtaç kişilere yardım edersiniz.

Ay Plüto ile uyumlu

Bilinmeyene tehlikeye ve gizeme olan merak duygularınızın kaynağını oluşturur.Duygusal krizlerle çok iyi başa çıkarsınız. Ve bunların kaynağını bulmada başarılısınızdır.İnsanların duygularıyla oynamazsınız.İnsanları anlamakta çok başarılısınız.Onların problemlerini analiz eder ve onlara rehberlik etmeyi seversiniz.Ölümden sonraki yaşamı merak edersiniz.Kitap okumayı ve doğal tedavi yöntemlerini öğrenmeyi seversiniz.

Merkür Uranüs ile harmanlanıyor

Hızlı düşünme yeteneğine sahipsiniz. Tahmin edilemeyen atmosferlerde bile gerekli olan kararları çabucak verebilirsiniz Orijinallik için sezgisel bir zekanız var.Sıra dışı , garip ve bir parça eksantriksiniz.Kendinizi ifade etmede tamamen özgür olmak istersiniz.Yeni fikirler ve keşiflerinizin sonu yoktur.Mekanik ve fiziksel teorileri çabucak anlarsınız.Zeki ve keskin zekaya sahipsiniz.Çok kolay sıkılabilirsiniz.Seyahat etmeyi seversiniz oralarda her zaman öğrenilecek yeni bir şey vardır.. Kendine güvenen düşüncelerinde ve hayat tarzında her zaman özgürlüğü arayan birisiniz.

Merkür Neptün ile uyumlu

Sıra dışı bir hayal gücünüz ve vizyonunuz var.Bunları gerçek hayata aktarmada da başarılısınız.Mantıklı ve pratiksiniz. Telepati gibi metafizik konularına açıksınız.Sanatsal bir dünyayı bilimsel bir dünyaya tercih edersiniz.Zihniniz sanattan ilham alır.

Merkür Plüto ile harmanlanıyor

Doğuştan gizli ve sır olan şeye şüpheci ve meraklısınızdır.Detektifçilik oynamaya bayılırsınız.Gerçeği öğrenmek için yüzeysel bilgilerle yetinmez, inebildiğiniz kadar derine inersiniz.Gizemli ve mistik şeylere ilgi duyarsınız. İnsanların duygularını ve düşüncülerini öğrenmek akıllarında ne varsa bilmek istersiniz.fakat nadiren zihninizdekini söylersiniz.Araştırmayı ve incelemeyi sevdiğinizden iyi bir psikoanalizci ,psikiyatr, psikoterapist olursunuz.Mükemmel bir konsantrasyon yeteneğiniz var.Bulunduğunuz ortama ve koşullara çabucak alışırsınız.İnsanların eğilimlerini ve motivasyonlarını önceden sezme tahmin etme gibi bir yeteneğini vardır.Bazı kişiler sizin düşünce ve inançlarınız konusunda çok fanatik olduğunuzu düşünüyor olabilirler.Bütün bakış açılarına açık olmanız gerektiğini unutmayın.

Mars Satürn ile uyumlu

Hedeflerine ulaşmak için otokontol, dayanıklılık, azim, sabır, organize yeteneğiniz var. Gücü yönetmeği bilir baskı altında pes etmezsiniz.Bir şeyler yapabilmek için zaman gerektiğini bilirsiniz.Niyet ettiğiniz amaçlarınız pratik, gerçekçi bunun yanında iyi planlamış olmalıdır.En iyi çalışma zamanın yalnız çalışırken olduğunu düşünürsünüz.Genellikle hızlı değilsinizdir.Yaptığınız işe özen gösterir ve tam olmasını istersiniz.Ayrıca öfkenizi içinizde tutan bir yapınız var.Serbest bırakmayı öğrenmelisiniz.

Mars Uranüs ile uyumsuz

Dinamik ,orijinal, yaratıcı, mekanik eğilimli ,hızlı ,dikkatli ,sinirli ,korkusuz ,sabırsız ,enerjik, özgür ve eşsizsiniz.Kalpten asisiniz. Reform için çabalarsınız. Bazen sonuçların bir öncekinden daha iyi olup olmadığını inceler ona göre hareket eder bazen de sadece değişiklik istediğiniz için değiştirirsiniz.Dinlenmek nedir bilmeden sürekli hareket halindesiniz.Rahatlamayı ve dinlenmeyi bilmezsiniz.Çabuk sıkılır ve her zaman yeni tehlikeler ve maceralar ararsınız.Risk alırken hiç korku duymazsınız bazen bu riskler çok aptalca olabilir.Ne isterseniz onu almak istersiniz.Ve asla hayırı bir cevap olarak görmezsiniz.Sık sık sonuçları başkaları için ne olursa olsun siz istediğinizi yaparsınız.Bir çok insan sizi ben merkezi ve egoist olarak görmektedir.Amacınız çok sık değişimdir.Buda sizin bir işte saplanıp o işte iyi olmanızı engellemektedir.

İnsanlarla işbirliği yapmak sizin güçlü noktanız değildir.Fakat bunu daha efektif yapmayı öğrenmeniz gerekiyor.İnsanlara karşı acımasızca açık sözlü, ve beklenmedik olabiliyorsunuz.Ne söylemek istiyorsanız onu söylüyorsunuz.Çok fazla kişisel özgürlüğe ihtiyaç duymanız sebebiyle kendi işinizde çalışmalısınız.Sabretmeyi öğrenmelisiniz.Evren öğrenmeniz için size gerekli durumları ve insanları gönderecektir. Güçlü bir ön-seziniz var öznesizlerinizi takip ederseniz çok yaratıcı olabilirsiniz.Kazalara karşı meyillisiniz çünkü önsezilerinizi dinlemeyi yanlış buluyor ve çok hızlı hareket ediyorsunuz.Bu açıdaki göreviniz kendinizi daha çok kontrol ve disipline etmeyi öğrenmektir.

Neptün Plüto ile uyumlu

İnsanlığın iyiliği için onlara hizmet etme şansını sahip olacaksınız. Çevrenize yardım etmek için sezgilerinizi kullanın.

DOĞUM HARİTASI SON SÖZ

Bu raporda sunulan astrolojik tahminler verdiğiniz doğum tarihi, zamanı ve yerinin doğru olduğu varsayılarak oluşturulmuştur.Doğum saatinizde yaz saati uygulamasından dolayı oluşacak 1 saatlik bir farkın bile ev konumlarınızı ve yükselen burcunuzu değiştireceğini unutmayın.

Açıkça belirtmek isteriz ki siz burada anlatılanlardan çok daha karmaşık bir bireysiniz. Umuyoruz ki Burada yazdığımız birkaç sayfalık özetinizin kim olduğunuz ve kim olacağınız ve hayatta neler yapmanız konusunda size rehberlik edecektir.

[wmis posttype=”post” poststatus=”publish” postperpage=”12″ postorder=”DESC” postorderby=”date” columns=”2″ nomoreposts=”bitti :(” showimage=”1″ thumbsize=”mh-magazine-content” showtitle=”1″ showdate=”1″ showexcerpt=”1″ showreadmore=”0″ openinnewtab=”1″]