Safir Perkutan Tekniği ve Saç Ekimi Nedir

Saç Ekimi
Saç Ekimi

Doğal sonuç sağlayan bu saç ekimi teknikle saçlar doğru açılarla ekildiği için ideal görüntü oluşturur ve yön değiştirmeleri engellenir. Dünyada sayılı klinikte uygulanan safir perkutan tekniği ile kökler iki boyutlu yarıklar içine değil çok değerli bir maden olan gerçek safirden üretilen ve dokuya zarar vermeyen safir uçlu özel cihazlarla açılan üç boyutlu kanallar içine ekilir.

Safir saç ekiminde saç köklerinin yerleştirileceği yuvaların açılması için kullanılan doğal safir taşından elde edilen ve cilt dokusuna zarar vermeyen bu teknikle kanal sayısı artması sağlanır ve iki kat daha sık saç ekimi yapılmış olur.  Maltepe kardelen tıp merkezi adresine gelerek bu teknikten sizde yararlanıp doğal ve sağlıklı saçlara sahip olabilirsiniz.

Dünyada sayılı klinikte uygulanan safir perkutan tekniği ile kökler iki boyutlu yarıklar içine değil çok değerli bir maden olan gerçek safirden üretilen ve dokuya zarar vermeyen safir uçlu özel cihazlarla açılan üç boyutlu kanallar içine ekilir. Safir saç ekiminde saç köklerinin yerleştirileceği yuvaların açılması için kullanılan doğal safir taşından elde edilen ve cilt dokusuna zarar vermeyen bu teknikle kanal sayısı artması sağlanır ve iki kat daha sık saç ekimi yapılmış olur. Doğal sonuç sağlayan bu teknikle saçlar doğru açılarla ekildiği için ideal görüntü oluşturur ve yön değiştirmeleri engellenir.

Safir Perkutan Tekniği Avantajları Nedir?

  • Saç ekiminde yoğun saç ekimi safir tekniği ile daha kolaydır,
  • Safir doğal bir element olduğu cilde daha az zarar verir,
  • Safir saç ekimi iyileşme hızı çok daha hızlıdır,
  • Safir tekniği sayesinde saç ekimi daha doğal olur ,
  • Safir tekniği ile açılan kanallarda kanama çok azdır ,
  • Safir saç ekiminde enfeksiyon riski çok daha düşüktür,
  • Safir saç ekiminde ağrı çok daha azdır ,
  • Safir tekniğinde kullanılan malzemeler tek kullanımlık olup steril ve kişiye özeldir.

 

[wmis posttype=”post” poststatus=”publish” postperpage=”12″ postorder=”DESC” postorderby=”date” columns=”2″ nomoreposts=”bitti :(” showimage=”1″ thumbsize=”mh-magazine-content” showtitle=”1″ showdate=”1″ showexcerpt=”1″ showreadmore=”0″ openinnewtab=”1″]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*